ANASAYFA HAKKIMIZDA FAALİYET ALANLARIMIZ REFERANSLARIMIZ İLETİŞİM

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Isparta Elektrik Üretim A.Ş.nin başarı hikayesi 1974 yılına kadar uzanıyor. Isparta Elektrik Üretim A.Ş. adım adım başarıya giden bu yolda bugün, Türkiye'nin saygın markaları arasındaki yerini almayı başardı. Kalite ve hizmet politikasından taviz vermeden teknolojik gelişmeleri takip eden Isparta Elektrik, her geçen gün büyüyen projeleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyor.

Isparta Elektrik Üretim A.Ş., T.C. Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırması Genel Müdürlüğü Yetki Belgesi, T.C. İstanbul Valiliği İl Çevre ve Orman Müdürlüğü Çevresel Etki Değerlendirme Belgesi, Kalite Güvence Sistemi Uygunluk Belgesi, Universal Certification Uygunluk Belgesi, Kalite Sistem Belgesi, Çevre Sistem Belgesi ile dünya standartlarında üretim gerçekleştiriyor.

Son yıllarda artan enerji ihtiyacını karşılamak amacıyla her türlü teknolojik altyapıya sahip olan Isparta Elektrik, tesisleri'nde sektörün ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretmeye devam ediyor.


BİZ KİMİZ ?

1980 yılında kurulan Zekai Dursun isimli şahıs firmasının 1990 yılında anonim şirkete dönüşmesiyle ZEKAİ DURSUN İNŞAAT TURİZM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ; toplu konut, işhanı, ticaret merkezi, alışveriş merkezi,  fabrika, lux otel ve tatil köyü binalarının yapımında uzmanlaşmıştır. Ana faaliyet alanı olan turizm, otel ve AVM işletmeciliği, taahhüt sektöründe özellikle altyapı, kanal, kanalizasyon ve tünel inşaatı projelerinde çalışmalarını sürdürmektedir.
Şirket’in unvanı “Utopya Turizm İnşaat İşletmecilik Ticaret A.Ş.” olarak değiştirilerek 05.11.2010-7684 tarih ve sayılı Ticaret Sicil Gazetesinde ilan edilmiştir.

Şirket merkezi Ankara da olan ve Antalya’nın Alanya ilçesinde şubesi bulunan UTOPYA TURİZM İNŞAAT İŞLETMECİLİK TİCARET A.Ş. 6 ortak ve ortalama 350 personelle çalışmalarını sürdürmektedir.

Firma olarak bugüne dek alınan bütün işler istenilen süre ve kalitede tamamlanmıştır. Taahhüt sektöründe meydana gelen gelişmeleri izleyen ve uygulayan UTOPYA A.Ş kendini sürekli yenileyerek geliştirmiştir. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001: 2004 Environmental Assurance Standart ve OHSAS 18001 Occupational Health & Safety Management System belgelerine sahip olan firma; faaliyetlerinde son teknolojiyi kullanarak çalışmaktadır..


    © Utopya A.Ş. 2014 | Tüm Hakları Saklıdır.